RSS feed for Bobbi
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Wonder

Wonder

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Edit this entry  
18
Victoria & Abdul

Victoria & Abdul

2017
×
★★★★
Edit this entry  
22
The LEGO Ninjago Movie

The LEGO Ninjago Movie

2017
×
★★★
Edit this entry  
07
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Emoji Movie

The Emoji Movie

2017
×
★★½
Edit this entry  
19
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
Despicable Me 3

Despicable Me 3

2017
×
★★★
Edit this entry  
28
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
Captain Underpants: The First Epic Movie

Captain Underpants: The First Epic Movie

2017
×
★★★½
Edit this entry  
01
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Everything, Everything

Everything, Everything

2017
×
★★★½
Edit this entry  
06
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
Edit this entry  
20
The Promise

The Promise

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Zookeeper's Wife

The Zookeeper's Wife

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★½
Edit this entry  
17
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★
Edit this entry  
02
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Allied

Allied

2016
×
★★★
Edit this entry  
29
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★★½
Edit this entry  
03
Sully

Sully

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Light Between Oceans

The Light Between Oceans

2016
×
★★★½
Edit this entry  
31
Ben-Hur

Ben-Hur

2016
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★
Edit this entry  
09
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Legend of Tarzan

The Legend of Tarzan

2016
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Edit this entry  
15
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★
Edit this entry  
02
Love & Friendship

Love & Friendship

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Mother's Day

Mother's Day

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
The Huntsman: Winter's War

The Huntsman: Winter's War

2016
×
★★★
Edit this entry  
21
Hello, My Name Is Doris

Hello, My Name Is Doris

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Allegiant

Allegiant

2016
×
★★★
Edit this entry  
22
Hail, Caesar!

Hail, Caesar!

2016
×
★★★
Edit this entry  
16
Pretty in Pink

Pretty in Pink

1986
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Choice

The Choice

2016
×
★★★
Edit this entry  
03
Pride and Prejudice and Zombies

Pride and Prejudice and Zombies

2016
×
★★★
Edit this entry