bobby has logged 14 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
★★★
Edit this entry  
22
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Drive

Drive

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Carrie Pilby

Carrie Pilby

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★½
Edit this entry  
05
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★
Edit this entry  
03
Robin Hood: Prince of Thieves

Robin Hood: Prince of Thieves

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
American Pie

American Pie

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Billy Elliot

Billy Elliot

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry