• Belushi

    ★★★

  • There's Cake

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Hopper/Welles

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Apples

    ★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★

  • Swipe Up, Vivian

    ★★½

  • Muy Gay Too Mexicano

    ★★★½

  • Of Hearts and Castles

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Chicken

    ★★★★

  • Last Summer with Uncle Ira

    ★★★

  • Showbiz Kids

    ★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★½

  • Ahead of the Curve

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Tape

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • How To Say I Love You At Night

    ★★★½

  • Her Own Music

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★

  • My Darling Vivian

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Mrs. America

    ★★★★

  • Cowboys

    ★★★½

  • Query

    ★★½

  • See You Soon

    ★★★

  • Atomic Love

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Blackheads

    ★★★★

  • Healing Me

    ★★

  • Yunior

    ★★★½

  • Blocked

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Who Can Predict What Will Move You

    ★★★

  • Catfish Killer

    ★★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★½

  • The Last Thing He Wanted

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Tahara

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Jumbo

    ★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Little Chief

  • Whirlybird

    ★★½

  • Uncle Frank

    ★★★½

  • Epicentro

    ★★★★

  • -Ship: A Visual Poem

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • Worth

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Peach

    ★★★½

  • Kama'āina

    ★★★½

  • Jesse

    ★★★½

  • The Cypher

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★½

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½