Rob has logged 23 entries for films during April 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Fiend Without a Face

Fiend Without a Face

1958
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Zero for Conduct

Zero for Conduct

1933
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Like Crazy

Like Crazy

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Things to Come

Things to Come

1936
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
National Lampoon's Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

2002
×
Read the review Edit this entry  
20
All That Money Can Buy

All That Money Can Buy

1941
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Smashed

Smashed

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Police Academy

Police Academy

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
You Don't Know Bo

You Don't Know Bo

2012
×
★★★½
Edit this entry  
12
Total Recall

Total Recall

2012
×
Read the review Edit this entry  
12
Trouble with the Curve

Trouble with the Curve

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Brubaker

Brubaker

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Imposter

The Imposter

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
This Must Be the Place

This Must Be the Place

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Castle

The Castle

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Zero Dark Thirty

Zero Dark Thirty

2012
×
★★★★
Edit this entry  
03
Killing Them Softly

Killing Them Softly

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Red Dawn

Red Dawn

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
01
The Kid

The Kid

1921
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Idle Class

The Idle Class

1921
×
★★
Read the review Edit this entry