Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★

  • Ghosted

    ½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Going to Mars: The Nikki Giovanni Project

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • Sam & Kate

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Halftime

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½