Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Normal People

    ★★★★

  • The New Mutants

  • Onward

    ★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Playing with Fire

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Our Planet

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Glass

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★½