Sort by
  • The Boy Next Door

    ½

  • Dallas Buyers Club

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Synecdoche, New York

    ★★★½

  • Once Upon a Time in America

    ★★½

  • Ted 2

    ★★★

  • Ted

    ★★½

  • The Lion King

    ★★★★★

  • The Master

    ★★★★

  • The Goonies

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Simpsons Movie

    ★★★½

  • Memento

    ★★★★½

  • School of Rock

    ★★★½

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★★