will-am has logged 14 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Waltz with Bashir

Waltz with Bashir

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Selfish Giant

The Selfish Giant

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
45 Years

45 Years

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ted

Ted

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Child

The Child

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Zama

Zama

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Happy as Lazzaro

Happy as Lazzaro

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Host

Host

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Selfie Dad

Selfie Dad

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Is King

Black Is King

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry