• X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Monster Hunter

  • Bloodshot

    ★★½

  • Assassin 33 A.D.

    ★★★★★

  • Angels Fallen

    ½

  • Cats

  • Dark Waters

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Zombie Tidal Wave

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Bit

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Tooth Fairy

    ½

  • Zoombies 2

    ★★½

  • Blood Of The Mummy

    ★★½

  • The Curse of La Llorona

  • Us

    ★★★½

  • Crossbreed

    ★★

  • Polar

    ★½

  • Vice

    ★★★½

  • The City of Gold

    ½

  • A Very Nutty Christmas

    ½

  • Vlad the Impaler

    ★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • The VelociPastor

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★

  • The Predator

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Gone Are the Days

    ★½

  • The Hurricane Heist

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Legend of the Demon Cat

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • The Elf

    ½

  • One Cut of the Dead

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Geostorm

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

  • Outrage Coda

    ★★★

  • Ultimate Justice

    ★½

  • The Fate of Swordsman

    ★½

  • House on Elm Lake

    ½

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Wolf Warrior 2

    ★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★

  • Land Shark

    ★★★★

  • Tsunambee

    ★★★

  • God of War

    ★★½

  • Cold Zone

  • Bāhubali 2: The Conclusion

    ★★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★½

  • Atomic Blonde

  • Baby Driver

    ★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Get Out

    ★★★★

  • The Bye Bye Man