Sort by
  • Jackie Brown

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★

  • A Goofy Movie

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★★★

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Her

    ★★★★

  • Good Morning, Vietnam

    ★★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★★

  • Caddyshack

    ★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★½

  • Being John Malkovich

    ★★★½

  • Good Will Hunting

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★