Boggy Creek has logged 29 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Edit this entry  
31
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Mortuary

Mortuary

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Conan the Barbarian

Conan the Barbarian

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ichi the Killer

Ichi the Killer

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ninja Scroll

Ninja Scroll

1993
×
★★★½
Edit this entry  
24
Demon Seed

Demon Seed

1977
×
★★★½
Edit this entry  
24
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★½
Edit this entry  
23
House

House

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Trick or Treat

Trick or Treat

1986
×
★★★½
Edit this entry  
17
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Three… Extremes

Three… Extremes

2004
×
★★★
Edit this entry  
15
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Unseen

The Unseen

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Butcher, Baker, Nightmare Maker

Butcher, Baker, Nightmare Maker

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Superstition

Superstition

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★★
Edit this entry  
08
Ghostwatch

Ghostwatch

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Veronica

Veronica

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Female Prisoner Scorpion: Jailhouse 41

Female Prisoner Scorpion: Jailhouse 41

1972
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Pieces

Pieces

1982
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
Sinister

Sinister

2012
×
★★★½
Edit this entry  
01
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
01
The Unnamable

The Unnamable

1988
×
★★
Edit this entry