• Me You Madness

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • The Marine 6: Close Quarters

    ★½

  • Green Book

    ★★

  • Gotti

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Justice League

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★

  • The Founder

    ★★★½

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

    ★★

  • Range 15

    ½

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • The Big Short

    ★★★½

  • Straight Outta Compton

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★½

  • Sicario

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Man of Steel

    ★★

  • Iron Man 3

    ★★½

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Lincoln

    ★★½

  • The Iceman

    ★★½

  • Jack and Jill

    ½

  • Bernie

    ★★★★

  • Sucker Punch

    ★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • The Town

    ★★★½

  • Iron Man 2

    ★★

  • Avatar

    ★★★½

  • (500) Days of Summer

    ★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★½

  • The Happening

  • Iron Man

    ★★★★

  • Rambo

    ★★

  • American Gangster

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • Rocky Balboa

    ★★★½

  • 300

    ★★½

  • The Marine

    ★★

  • The Departed

    ★★★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★

  • The Devil's Rejects

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★

  • Sin City

    ★★★★½

  • Hotel Rwanda

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★