• Secret Headquarters

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • They/Them

  • Prey

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Luck

    ★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Paradise Highway

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Reef: Stalked

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★½

  • 1Up

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Murder at Yellowstone City

    ★★

  • The Man From Toronto

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Rise

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Hollywood Stargirl

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Last Seen Alive

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • The Valet

    ★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Sneakerella

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Virus:32

    ★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • 9 Bullets

    ★★

  • Father Stu

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Infinite Storm

    ★★

  • The Bubble

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½