• Crimes of the Future

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • The Bubble

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Dr. Death

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Lamb

    ★★½

  • The Innocents

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Sasquatch

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • Flee

    ★★★★

  • Censor

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★½