Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

  • Insidious: The Red Door

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Killers of the Flower Moon

  • War of the Worlds : The Attack

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Past Lives

    ★★★★★

  • The Deepest Breath

  • Missing

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Talk to Me

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Unidentified

  • Wendell & Wild

  • Glass Onion

  • TÁR

  • Barbarian

  • Prey

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Broker

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Aftersun

  • RRR

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

  • Therapy Dogs

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Encanto

  • Neh

  • Squid Game

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • Dune

  • Malignant

  • Mad God

  • Pig

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Luca

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Yun

  • Peninsula

    ★★★

  • #Alive

  • Ainu Mosir

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Minari

    ★★★★½

  • Underwater

  • Hell Girl

  • League of Legends: Origins

  • Saint Maud

  • Knives Out

    ★★★★

  • Uncut Gems

  • Lingua Franca

  • Spider-Man: Far from Home

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Ride Your Wave

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★★