RSS feed for BoneZ
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
28
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★
Edit this entry  
27
12 Strong

12 Strong

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★★½
Edit this entry  
26
Lazer Team 2

Lazer Team 2

2017
×
★★½
Edit this entry  
16
Bright

Bright

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Downsizing

Downsizing

2017
×
★★★½
Edit this entry  
04
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
It

It

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Edit this entry  
27
Snow Steam Iron

Snow Steam Iron

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
It

It

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
Resident Evil: The Final Chapter

Resident Evil: The Final Chapter

2016
×
Read the review Edit this entry  
08
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

2017
×
★★½
Edit this entry  
21
The Watch

The Watch

2012
×
★★★½
Edit this entry  
04
CHiPS

CHiPS

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Goods: Live Hard, Sell Hard

The Goods: Live Hard, Sell Hard

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Fist Fight

Fist Fight

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Colossal

Colossal

2016
×
★★★½
Edit this entry  
04
Burning Sands

Burning Sands

2017
×
★★★½
Edit this entry  
11
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
★★★
Edit this entry  
10
Split

Split

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Project Almanac

Project Almanac

2015
×
★★★★
Edit this entry  
02
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★★
Edit this entry  
30
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Edit this entry  
28
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★½
Edit this entry  
21
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★★
Edit this entry  
17
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
★★½
Edit this entry  
15
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★
Edit this entry  
23
Eddie the Eagle

Eddie the Eagle

2016
×
★★½
Edit this entry  
17
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★
Edit this entry  
22
Imperium

Imperium

2016
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Transporter

The Transporter

2002
×
★★★
Edit this entry  
01
Idiocracy

Idiocracy

2006
×
★★★½
Edit this entry  
21
Cedric the Entertainer: Live from the Ville

Cedric the Entertainer: Live from the Ville

2016
×
★★★★
Edit this entry  
09
Comedy Central Roast of Rob Lowe

Comedy Central Roast of Rob Lowe

2016
×
★★★
Edit this entry  
09
Keanu

Keanu

2016
×
★★★
Edit this entry  
06
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Edit this entry  
28
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Grandma's Boy

Grandma's Boy

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★
Edit this entry  
07
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Edit this entry  
22
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Barbershop: The Next Cut

Barbershop: The Next Cut

2016
×
★★★½
Edit this entry