• The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

  • Zack Snyder's Justice League

  • Chaos Walking

    ½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Man of Steel

  • Watchmen