RSS feed for Z-portal

Z-portal has logged 12 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Superman IV: The Quest for Peace

Superman IV: The Quest for Peace

1987
×
★★★½
Edit this entry  
22
Trevor Noah: Afraid of the Dark

Trevor Noah: Afraid of the Dark

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
The Ridiculous 6

The Ridiculous 6

2015
×
★★½
Edit this entry  
07
The Wraith

The Wraith

1986
×
★★½
Edit this entry  
03
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★½
Edit this entry  
31
Bill Burr: Walk Your Way Out

Bill Burr: Walk Your Way Out

2017
×
★★★
Edit this entry  
30
The Three Musketeers

The Three Musketeers

2011
×
★★★½
Edit this entry  
29
Death Race 2050

Death Race 2050

2017
×
★★★½
Edit this entry  
25
Neal Brennan: 3 Mics

Neal Brennan: 3 Mics

2017
×
★★★½
Edit this entry  
11
Jim Gaffigan: Cinco

Jim Gaffigan: Cinco

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
Skiptrace

Skiptrace

2016
×
★★
Edit this entry  
03
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★★
Edit this entry