• Jackass Forever

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★★

  • Captain Underpants: Mega Blissmas

    ★★

  • Angela's Christmas Wish

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★

  • Canvas

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Clouds

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★½

  • Out

    ★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

    ★★★½

  • Normal People

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • Vick

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Shirley

    ★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • His House

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Loop

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★★

  • MIGRANTS

  • Wind

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • The Devil Next Door

    ★★★★

  • The Outpost

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★