• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • The Valet

    ★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • 365 Days: This Day

  • 9 Bullets

    ★★

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Infinite Storm

    ★★

  • The Bubble

    ★★

  • Black Crab

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • National Day of Mourning in Mexico

  • O Brother

  • The Weekend Away

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Big Gold Brick

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Gehraiyaan

    ★★½

  • Love and Leashes

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Blacklight

    ★★

  • Against the Ice

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Fireheart

    ★★

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Redeeming Love

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Gold

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • The King's Daughter

    ★★

  • The 355

    ★★

  • Death to 2021

  • American Underdog

    ★★★½

  • A Journal for Jordan

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Last Train to Christmas

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Rumble

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • National Champions

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Back to the Outback

    ★★★