Sort by

Boravic has logged 410 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dave Chappelle: The Closer

Dave Chappelle: The Closer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Death to 2021

Death to 2021

2021
×
Edit this entry  
30
Introducing, Selma Blair

Introducing, Selma Blair

2021
×
★★★★
Edit this entry  
29
Robin Robin

Robin Robin

2021
×
★★★½
Edit this entry  
29
France

France

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mass

Mass

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
National Champions

National Champions

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Last Looks

Last Looks

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Innocents

The Innocents

2021
×
★★
Edit this entry  
27
Mainstream

Mainstream

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Wolf

Wolf

2021
×
★★
Edit this entry  
26
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Encanto

Encanto

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Swan Song

Swan Song

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Last Train to Christmas

Last Train to Christmas

2021
×
★★½
Edit this entry  
22
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Midnight

Midnight

2021
×
★★★
Edit this entry  
21
Last Words

Last Words

2020
×
★★
Edit this entry  
21
Mayday

Mayday

2021
×
★★
Edit this entry  
20
Coming Home in the Dark

Coming Home in the Dark

2021
×
★★½
Edit this entry  
20
The Novice

The Novice

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
No Man's Land

No Man's Land

2020
×
★★½
Edit this entry  
16
After Love

After Love

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Prayers for the Stolen

Prayers for the Stolen

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Back to the Outback

Back to the Outback

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
Rumble

Rumble

2021
×
★★½
Edit this entry  
14
Boiling Point

Boiling Point

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Antlers

Antlers

2021
×
★★
Edit this entry  
12
The Last Son

The Last Son

2021
×
★★
Edit this entry  
11
Encounter

Encounter

2021
×
★★
Edit this entry  
10
The Feast

The Feast

2021
×
★★
Edit this entry  
09
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Belfast

Belfast

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Ron's Gone Wrong

Ron's Gone Wrong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

2021
×
★★½
Edit this entry  
30
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Raging Fire

Raging Fire

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Help

Help

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Memoria

Memoria

2021
×
Edit this entry