Sort by

Boravic has logged 114 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
The Medium

The Medium

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Oasis

Oasis

2020
×
★★★½
Edit this entry  
30
Armugan

Armugan

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
No Future

No Future

2021
×
★★½
Edit this entry  
29
Dream Horse

Dream Horse

2020
×
★★½
Edit this entry  
29
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
Hypnotic

Hypnotic

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lamb

Lamb

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Deep House

The Deep House

2021
×
★★
Edit this entry  
27
Bergman Island

Bergman Island

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
Fever Dream

Fever Dream

2021
×
★★
Edit this entry  
26
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
Gagarine

Gagarine

2020
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Beckett

Beckett

2021
×
★★½
Edit this entry  
25
Schumacher

Schumacher

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
Kate

Kate

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
Worth

Worth

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
Till Death

Till Death

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
Best Sellers

Best Sellers

2021
×
★★½
Edit this entry  
23
The Nowhere Inn

The Nowhere Inn

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Here Today

Here Today

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Naked Singularity

Naked Singularity

2021
×
★★
Edit this entry  
22
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Uncle Vanya

Uncle Vanya

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Infinite

Infinite

2021
×
★★★
Edit this entry  
21
Titane

Titane

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Lift Like a Girl

Lift Like a Girl

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Minamata

Minamata

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
Zola

Zola

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Together Together

Together Together

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★
Edit this entry  
18
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
F9

F9

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Copshop

Copshop

2021
×
★★½
Edit this entry  
17
Old Henry

Old Henry

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Trip

The Trip

2021
×
★★½
Edit this entry  
17
The Forgotten Battle

The Forgotten Battle

2020
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry