Sort by
  • Infinity Pool

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Russia 1985-1999: TraumaZone

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • A Couple

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Alex's War

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★

  • Enys Men

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Full Time

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • After Yang

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Annette

    ★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • Best Sellers

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • El Planeta

    ★★★★

  • CODA

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Tiger

  • Pretend It's a City

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★