Bushman has logged 14 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Spaceballs

Spaceballs

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Flintstones

The Flintstones

1994
×
Read the review Edit this entry  
27
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Coherence

Coherence

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Wild at Heart

Wild at Heart

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Beyond the Black Rainbow

Beyond the Black Rainbow

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Strange Color of Your Body's Tears

The Strange Color of Your Body's Tears

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Vertigo

Vertigo

1958
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Black Sabbath

Black Sabbath

1963
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry