• An Office

    ★★★★★

  • Candyman

  • Untold: Malice at the Palace

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Old

  • Black Widow

  • Annette

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

  • Cleanse

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

  • ODDTAXI

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★★★

  • The Stay

  • NJPW New Japan Cup 2021 - Night 9

  • NJPW New Japan Cup 2021 - Night 7

  • NJPW New Japan Cup 2021 - Night 4

  • AEW Revolution 2021

  • NJPW New Japan Cup 2021 - Night 2

  • NJPW New Japan Cup 2021 - Night 1

  • NJPW 49th Anniversary Show

  • Raya and the Last Dragon

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • NJPW The New Beginning in Hiroshima 2021 - Night 2

  • NJPW The New Beginning in Hiroshima 2021 - Night 1

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Music

  • We Can Be Heroes

  • Monster Hunter

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Earwig and the Witch

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Soul

  • Fatman

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Woe

  • Any Crybabies Around?

    ★★★★

  • NJPW G1 Climax 30: Day 1

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Don't Peek

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Intruder

    ★★★★★

  • Rhubarb

  • The Last Dance

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • UFC on ESPN 16

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • Disclosure

  • The Father

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★★★

  • Pay To View

  • Dorohedoro

    ★★★★★