Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Happiest Season

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • Greyhound

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Onward

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Operation Finale

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Foreigner

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Trolls

    ★★½

  • La La Land

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Pee-wee's Big Holiday

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • Spectre

    ★★★

  • The Intern

    ★½

  • The Martian

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Rogue Nation

    ★★★½

  • Aloha