• Blood Of Dracula's Castle

    ½

  • Sacred Flesh

    ½

  • Nang Nak

    ★★★★

  • The Phantom of the Convent

    ★★½

  • 28 Days Later

    ★★★★

  • Children of the Damned

    ★★

  • Marquis de Sade: Justine

    ½

  • The Monk

    ½

  • Dagon

    ★★½

  • The Dunwich Horror

  • Hellraiser III: Hell on Earth

  • Hellbound: Hellraiser II

  • Hellraiser

    ★★

  • Fear Street: 1994

  • Old

    ★★★

  • Bloodrunners

    ★½

  • Broil

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★