Sort by
  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • The Valet

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★

  • Black Widow

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Devs

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Last Christmas

    ★★

  • Midway

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Knives Out

    ★★

  • The King

    ★★★½

  • The Laundromat

    ★½

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★