• Oppenheimer

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • WeCrashed

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • The Windshield Wiper

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • On My Mind

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Bestia

    ★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Halston

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★½

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Affairs of the Art

    ★★★★

  • CODA

    ★★★

  • The Little Things

    ★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★★

  • Burrow

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½