• The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Spy Kids 3-D: Game Over

    ★★★★★

  • Spy Kids

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • School of Rock

    ★★★★★

  • Stuart Little

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Osmosis Jones

    ★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Sexy Beast

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★½

  • Love Actually

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Hi, Mom!

    ★★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★★

  • Class Action Park

    ★★★½