• The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • A Dickens of a Holiday!

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • Dashcam

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★½

  • The Alpinist

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • The Hoff Twins

    ★★★★

  • The Sarah Vaccine

    ★★★★

  • The Village Detective: A Song Cycle

    ★★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★½

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★½

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★½

  • Introduction

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • The Witches of the Orient

    ★★★★

  • Absolute Proof

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Passing

    ★★★½

  • El Planeta

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Censor

    ★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • GODSPEED

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Zappa

    ★★★★½

  • Fatman

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Trump vs the Illuminati

    ½

  • Psycho Ape!

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Her Socialist Smile

    ★★★★½

  • City Hall

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Accidental Luxuriance of the Translucent Watery Rebus

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Unsubscribe

    ★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • TFW No GF

    ★★

  • Chunky Shrapnel

    ★★★★

  • Corona Zombies

    ★★