• Satanic

    ★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Armageddon

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Bolt

    ★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Home

    ★★

  • UglyDolls

    ★★

  • Going the Distance

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Space Jam

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Batman & Robin

    ★½

  • Batman Forever

    ★★★½

  • Batman Returns

    ★★★

  • Batman

    ★★★½

  • Batman

    ★★★