• Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★

  • Editing

  • The Death of David Cronenberg

  • The Card Counter

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Val

    ★★★

  • Annette

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Four Roads

  • The Sarah Vaccine

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Save Ralph

  • Play It Safe

  • Shangri-La

  • Khaite FW21

  • Run That Shit!

  • Teenage Emotions

    ★★½

  • The Sleeping Negro

    ★★½

  • A Brixton Tale

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Dave Chappelle: Unforgiven

  • Mank

    ★★★

  • October Rumbles

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Shithouse

    ★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Hidden

  • Lovers Rock

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Still Processing

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Stunt Double

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • Strasbourg 1518

  • Unhinged

    ★★½

  • Crickets

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • PLAGUE INC.

  • The Last Dance

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • Cowboys

    ★★½

  • Tigertail

    ★★½

  • Shadowed

  • Grizzly II: Revenge

  • The Father

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Tesla

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★

  • Time

    ★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★

  • Cuties

    ★★★

  • Box Cutter

  • Cold Meridian

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★½

  • Isaac

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Klaus

    ★★½