• Cluny Brown

    ★★★

  • About Endlessness

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • I Am Twenty

    ★★★

  • Carrie

    ★½

  • Short Eyes

    ★★★

  • Throw Momma From the Train

    ★★½

  • Bad Influence

    ★★★

  • Go Fish

    ★★★

  • Unaccompanied Minors

    ★★½

  • Angel

    ★★★

  • Ninotchka

    ★★★

  • Laura

    ★★½

  • The Beta Test

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Zandalee

    ★★

  • The Long Gray Line

    ★★★½

  • Bad Company

    ★★★