RSS feed for Brad
  • A Wrinkle in Time

    ★★★½

  • The Birds

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★½

  • Bao

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★

  • Annihilation

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • The Dark Tower

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Robin Hood

    ★★★½

  • Tron

    ★★★

  • Porco Rosso

    ★★★★

  • Casper

    ★★★

  • Happy Gilmore

    ★★

  • Contact

    ★★★½

  • Titanic

    ★★½