• Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • The Book of Sun

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Sound of Metal

  • The King

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

  • Ad Astra

    ★★★½

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Avengement

    ½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★★½

  • Captain Marvel

  • Glass

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Aquaman

  • Bird Box

  • Bohemian Rhapsody

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • The Kissing Booth

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Truth or Dare

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★★

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • 1922

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★★

  • It

  • Spider-Man: Homecoming

  • Chris D'Elia: Man on Fire

    ★★★★★

  • Shot Caller

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Disaster Artist

  • Baby Driver

  • Logan

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Why Him?

  • Doctor Strange

  • Split

  • La La Land

    ★★★★½

  • Boyka: Undisputed IV

    ½

  • Suicide Squad