Brandon_Meacham has logged 26 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Satanic Panic

Satanic Panic

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
Tower of Terror

Tower of Terror

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ruin Me

Ruin Me

2017
×
★★
Edit this entry  
24
The Gallows Act II

The Gallows Act II

2019
×
Edit this entry  
24
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Edit this entry  
23
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Halloween That Almost Wasn't

The Halloween That Almost Wasn't

1979
×
★★★
Edit this entry  
20
The Lost Boys

The Lost Boys

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Killer Klowns from Outer Space

Killer Klowns from Outer Space

1988
×
★★★★
Edit this entry  
20
House of Wax

House of Wax

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Ernest Scared Stupid

Ernest Scared Stupid

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Satan's Little Helper

Satan's Little Helper

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Halloweentown II: Kalabar's Revenge

Halloweentown II: Kalabar's Revenge

2001
×
★★★
Edit this entry  
17
Halloweentown

Halloweentown

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Dirt

The Dirt

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★½
Edit this entry  
10
3 from Hell

3 from Hell

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

1989
×
★★
Edit this entry  
06
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
06
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

1985
×
★★★½
Edit this entry  
06
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
03
House of the Witch

House of the Witch

2017
×
★½
Edit this entry  
01
The Halloween Tree

The Halloween Tree

1993
×
★★½
Edit this entry