RSS feed for Brandon Hart
  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Becky

    ★½

  • The Lovebirds

    ★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Capone

    ★★½

  • Arkansas

    ★★

  • Extraction

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Hunt

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Trip to Greece

    ★★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★½

  • Brahms: The Boy II

  • The Night Clerk

    ★½

  • The Photograph

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★★

  • Wendy

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • The Turning

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★½

  • The Grudge

    ★★

  • Dolittle

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Cats

    ½

  • Inside the Rain

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • Midway

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Countdown

    ★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Jexi

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • Mister America

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Lucy in the Sky

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • The Goldfinch

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★½

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Castle in the Ground

    ★★★½

  • Ema

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • The Assistant

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★