RSS feed for Brandon Hart

Brandon Hart has logged 28 entries for films during February 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Glass Menagerie

The Glass Menagerie

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fateful Findings

Fateful Findings

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Gods of Egypt

Gods of Egypt

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Triple 9

Triple 9

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Intruders

Intruders

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Witch

The Witch

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Race

Race

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Misconduct

Misconduct

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
99 Homes

99 Homes

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Lamb

Lamb

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Cabin Fever

Cabin Fever

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Deadpool

Deadpool

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Zoolander 2

Zoolander 2

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Southbound

Southbound

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Jauja

Jauja

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hard to Be a God

Hard to Be a God

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Assassin

The Assassin

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Choice

The Choice

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Look of Silence

The Look of Silence

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Veil

The Veil

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Risen

Risen

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Curve

Curve

2015
×
Read the review Edit this entry  
02
Hail, Caesar!

Hail, Caesar!

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Visions

Visions

2015
×
Read the review Edit this entry