Sort by
  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Wildcat

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Tehachapi

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★

  • Tuesday

    ½

  • El Conde

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Bikeriders

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • La chimera

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tótem

    ★★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★½

  • Mami Wata

    ★★★½

  • Food and Country

    ★★★

  • The Fishbowl

    ★★½

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Bravo, Burkina!

    ★★★½

  • Drift

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Nam June Paik: Moon Is the Oldest TV

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • A Still Small Voice

    ★★★★★

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • When It Melts

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★½

  • Sorcery

    ★★½

  • Cat Person

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Divinity

    ★★★

  • Bad Behaviour

    ★½

  • Eileen

    ★★★★½

  • Heroic

    ★★★★

  • Against the Tide

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★½

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • The Pod Generation

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Other People's Children

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Lad Goodbye

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Tori and Lokita

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★