Sort by
  • Barbarian

  • Nope

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The King's Man

  • Nightmare Alley

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★½

  • Eternals

  • The Black Phone

  • Midnight Mass

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

  • The Guilty

    ★½

  • Copshop

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • If She Screams

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Raging Fire

  • Black Widow

  • No Man of God

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • I'm Your Man

    ★★★★★

  • Mass

    ★★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • The Dry

  • Embattled

    ★★½

  • The Empty Man

  • Love and Monsters

  • The Haunting of Bly Manor

  • Flashback

    ★★★★½

  • The Swordsman

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Tenet

  • Deliver Us from Evil

    ★★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

  • Peninsula

  • The Dark and the Wicked

    ★½

  • The Hunt

  • A Quiet Place Part II

  • Devs

  • The Way Back

  • The Invisible Man

  • Brahms: The Boy II

  • Fantasy Island

  • The Nest

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Wander Darkly

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • The Night House

    ★★★★

  • Four Good Days

    ★★★★

  • Underwater

  • The Grudge

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

  • Little Women

  • Black Christmas