Sort by
  • The Nun II

    ★★½

  • Inside Christopher Nolan's Oppenheimer

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★½

  • Love & Death

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Casey Anthony: Where the Truth Lies

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Welcome to the Club

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ★½

  • The Next 365 Days

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★½

  • Living with Chucky

  • Purple Hearts

    ½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Girl in the Picture

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Exclusively Elvis: A Special Edition of 20/20

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Clark

    ★★★★

  • Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½