Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Honor Society

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★

  • Spin Me Round

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½