Sort by
  • Come and See

    ½

  • Red Hot Riding Hood

    ★★★★★

  • Magic Mike XXL

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Ran

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★½

  • Hairat

    ★★★½

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★★★

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • A Trip to the Moon

    ★★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★½

  • Thor

    ★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★½