• Black Widow

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • The Sun Is Also a Star

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Winchester

    ★★

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Split

    ★★★

  • Arrival

  • La La Land

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • House at the End of the Street

  • The Avengers

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★

  • The Incredibles

    ★★★

  • Toy Story

    ★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★

  • Jurassic Park

    ★★★