• The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • Ava

  • An American Pickle

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Greenland

  • The Big Ugly

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • George Lopez: We'll Do It for Half

    ★★

  • Irresistible

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Greyhound

    ★★

  • Artemis Fowl

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Becky

    ★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Celebrity Escape Room

    ★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★

  • Scoob!

    ★★

  • The Wrong Missy

  • Capone

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • Arkansas

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Inheritance

  • Extraction

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • The Quarry

    ★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Tigertail

    ★★★

  • Lazy Susan

    ★★

  • Coffee & Kareem

  • Emperor

    ★★

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

  • Mulan

  • Resistance

    ★★

  • The Banker

    ★★★

  • Spenser Confidential

  • The Way Back

    ★★★

  • Bloodshot

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★

  • Escape from Pretoria

    ★★

  • DAU. Natasha

    ★★

  • The Roads Not Taken

    ★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

  • The Night Clerk

    ★★

  • The Photograph

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Fantasy Island

  • Waiting for Anya

    ★★

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Night on Earth

    ★★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • Tesla

    ★★

  • The Last Thing He Wanted

  • Horse Girl

    ★★

  • The Rhythm Section

  • Palm Springs

    ★★★