Sort by
  • Reign Supreme

  • The Beasts

    ★★★★½

  • The Super 8 Years

    ★★★★

  • Sick of Myself

  • R.M.N.

  • Triangle of Sadness

  • Armageddon Time

  • Edouard louis, ou la transformation

  • Qu'est-ce qu'on va faire de Jacques?

  • Drame en haute mer

    ½

  • Owning it

  • Für immer Eltern

  • Inner Wars

    ★★★★

  • Shiva Baby

  • Minari

    ★★★½

  • Street Flow

  • The Endless Trench

  • Two of Us

  • Corpus Christi

    ★★★★½

  • Woman

    ★½

  • Thalasso

  • White Afro

    ★★★★

  • Parasite

  • On a Magical Night

  • Beanpole

    ★★★½

  • The Swallows of Kabul

  • Swallow

  • Farewell to the Night

  • Apollo 11

  • Golden Youth

    ½

  • By a Hair

    ★★★★

  • Unveiled

  • The Ideal Palace

  • The Death & Life of John F. Donovan

  • Never Look Away

  • Roma

  • Invisibles

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Kadyrov, The Dictator of Chechnya

  • Climax

  • Cold War

  • The Miracle

  • Jeanne Moreau: Free Spirit

  • In the Aisles

    ★★

  • Unsane

  • When the Trees Fall

    ★★★

  • The Prayer

  • Isle of Dogs

  • Arizona

  • The Final Journey

    ★★★★

  • Custody

  • mother!

  • Memoir of War

    ★★

  • Manon 20 years

  • BPM (Beats per Minute)

  • Jupiter's Moon

  • Faces Places

  • Three Girls

    ★★★½

  • Son of Sofia

  • The Party

    ★★★½

  • Get Out

  • Servant Of The People 2

  • Silence

  • Split

  • Jackie

  • Lion

  • Voyage of Time: An IMAX Documentary

  • Planetarium

  • Moonlight

  • Nocturnal Animals

  • Black Sun

  • The Sociologist and the Bear Cub