Sort by

Bremeduse has watched 18 films rated ★★★★ .

  • The Super 8 Years

    ★★★★

  • Inner Wars

    ★★★★

  • White Afro

    ★★★★

  • By a Hair

    ★★★★

  • The Final Journey

    ★★★★

  • Julieta

    ★★★★

  • The Look of Silence

    ★★★★

  • Jimmy's Hall

    ★★★★

  • In Bloom

    ★★★★

  • The Man Without a Past

    ★★★★

  • Beau Travail

    ★★★★

  • Land and Freedom

    ★★★★

  • To Play the King

    ★★★★

  • House of Cards

    ★★★★

  • Manhunter

    ★★★★

  • Escape From Alcatraz

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★

  • Black Panthers

    ★★★★