Sort by
  • Fazendo Meu Filme

    ★★½

  • Upgraded

    ★★★

  • Minha Irmã e Eu

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • The Other Zoey

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Foe

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Maestro

    ★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • Rustin

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Puppy Love

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Love Again

    ★★★

  • The Mother

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • In Your Dreams

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Cassandro

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Proof of Love

    ★★★

  • Christmas with You

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Barbie Epic Road Trip

    ★★½

  • Re/Member

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • About Fate

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★½