Brendha has logged 16 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Road to Mars

Road to Mars

2017
×
★★★
Edit this entry  
29
El Topo

El Topo

1970
×
★★★
Edit this entry  
27
American Hustle

American Hustle

2013
×
★★★½
Edit this entry  
24
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Mr. Pig

Mr. Pig

2016
×
★★★½
Edit this entry  
24
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★★
Edit this entry  
23
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
A Little Princess

A Little Princess

1995
×
★★★★
Edit this entry  
20
Saturday

Saturday

1995
×
★★★
Edit this entry  
18
Gemini

Gemini

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
City Lights

City Lights

1931
×
★★★★
Edit this entry  
17
Araby

Araby

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Miss Sloane

Miss Sloane

2016
×
★★★½
Edit this entry  
09
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★½
Edit this entry  
07
Dead Man Walking

Dead Man Walking

1995
×
★★★½
Edit this entry